Projekty ogrodów


Decydując się na zmianę aranżacji otoczenia domu i zakup kostki brukowej, warto pomyśleć nad wykonaniem profesjonalnego projektu koncepcyjnego nawierzchni. To rozwiązanie, już na etapie koncepcji pozwoli określić, jak będzie wyglądała cała działka lub podjazd po zakończeniu prac. Korzystanie z projektu koncepcyjnego podczas układania nawierzchni z kostki brukowej to także spora oszczędność czasu i pieniędzy – projekt zawiera przedmiar robót ze szczegółowym wyliczeniem materiałów. Klienci, decydując się na usługę projektową, mają więc możliwość wcześniejszego przewidzenia ewentualnych problemów związanych z aranżacją przestrzeni wokół domu.
Projekt koncepcyjny zawiera: podjazd, chodniki i ścieżki, parking, taras, schody zewnętrzne, place, zarys ewentualnych rabat, przedmiar robót (wyliczenie materiałów) w tabeli na projekcie oraz arkusz ze zwymiarowanymi wielkościami.
Ceny projektów koncepcyjnych nawierzchni z kostki brukowej:
Projekty 2D ( rzut z góry )

Projekty wykonuje mgr inż. Magdalena Dębowska ( Biuro Architektury Krajobrazu Gardenia), absolwentka SGGW, architekt krajobrazu z wieloletnim doświadczeniem, specjalista w dziedzinie projektowania nawierzchni.
Dodatkowo:
– Projektowanie ogrodzeń oraz elewacji domów
– Projektowanie ogrodów oraz zieleni
– Pomoc w doborze zieleni wokół domu, małej architektury , oświetlenia, mebli ogrodowych, donic, itp.
– Nadzór autorski nad pracami wykonawczymi

Wizualizacje 3D

« z 3 »

Projekty

« z 2 »